Hakkımızda

Kağıthane evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında ev eşyası transferi gerçekleştiren firmamız, 1993 yılında hizmet sunmaya başladı.

Kağıthane Nakliyat Şirketi

Yarım Asırlık Çınar Kağıthane Transfer Nakliyat

Özellikle Kağıthane ve çevresinde taşımacılık faaliyetlerini sürdüren firmamız, ilk kıvılcımı burada atıp daha sonra İstanbul ve tüm Türkiye geneline ev, ofis taşıma hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Bünyesinde yaklaşık 30 kişilik sigortalı çalışan bulunduran firmamız 14 adet kamyon ve kamyonetlerle nakliye sektöründe hizmet sunuyor.

Misyon – Vizyonumuz

Firmamız taşımacılık alanında gelecek nesillere teknolojiyi de arkasına alarak büyük bir miras bırakmaya çalışmaktadır. Bizlerle çalışmanın mutluluğu yaşayan müşterilerimiz en büyük referans ağımızı oluşturmaktadır.

Avrupa ve Anadolu genelinde gerek ev gerekse ofis taşıma hizmetlerinde Kağıthane Nakliyat ile çalışmayı destekleyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız…

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Call Now Button